В світіВажливе

У НАТО попередили РФ про наслідки застосування ядерної зброї

Росії відомо про «важкі наслідки», які настануть у разі застосування нею ядерної зброї в Україні. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв’ю CNN.

«Вони (Росія) знають, що будуть важкі наслідки. Я не ретельно розповідатиму про те, як саме ми відреагуємо. Це буде залежати від того, яку саме зброю масового ураження вони можуть використати», — пояснив він.

За його словами, подібні заяви західних чиновників спрямовані на те, щоб запобігти можливому використанню ядерної зброї з боку Росії.

«Справа в тому, що ймовірність будь-якого використання ядерної зброї досі низька, але потенційні наслідки цього настільки великі, що ми, відповідно, маємо сприймати це (загрози з боку РФ, — ред.) серйозно. І риторика, загрози, які Путін знову і знову висуває, посилюють напруженість, вони небезпечні та бездумні», — наголосив Столтенберг.

Нагадаємо, що у The Washington Post повідомили, посилаючись на свої джерела: Білий дім попереджав Кремль у приватному порядку про наслідки застосування ядерної зброї.

Крім того, Столтенберг раніше заявив, що РФ не виграє ядерної війни.