ВажливеЖиття

Війна закінчиться лише за сценарієм ЗСУ — Резніков

Війна проти Росії не може закінчитися за «сирійським» або «корейським» сценарієм, а лише за сценарієм ЗСУ. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю УП.

За його словами, «корейський сценарій» неможливий, оскільки Росія ще у 2014 році втратила шанс заморозити збройний конфлікт.

«Що стосується «Сирії», то у росіян теж ресурс виснажується: і людський, і збройний. А у нас навпаки додаються партнери. Тобто це, як вони кажуть, колективний Захід, цивілізований Захід, який сьогодні все більше зацікавлений у нашій перемозі», — пояснив міністр неможливість «сирійського сценарію».

Разом з тим, Резніков зазначив, що через глобальну кризу у світі деякі політики «мріятимуть» посадити Україну і РФ за стіл переговорів.

«Тому ми маємо з вами максимально бути у виграшній позиції завдяки відповідним рішенням, діям Збройних сил, продовженню озброєння від партнерів та вірі в те, що Збройні сили України, весь сектор безпеки та оборони здатні перемогти. Я цілком вірю, що це реальний план» , – додав міністр.

Раніше «реальний сценарій» закінчення війни проти Росії озвучив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Також свою оцінку бойовим діям надав другий президент України Леонід Кучма. На його думку, війна України проти Росії швидко не закінчиться, на її тривалість впливатимуть низка факторів.