logo
Главная » 2019 » Февраль » 27 » Украинский телеканал про погромы армян в Сумгаите
23:01
Украинский телеканал про погромы армян в Сумгаите

Дні скорботи у Вірменії: 31 рік тому азербайджанська влада здійснила масові погроми в Сумгаїті. У лютому 1988 року 18 тисяч тамтешніх вірмен стали жертвами насильства. Саме ті трагічні події у Вірменії називають початком війни в Нагірному Карабасі. Що ж до подій в Ходжали, у сторони-супротивника своя позиція. За словами вірменських експертів, до початку наступу, місцевих неодноразово попереджали про те, що в місто прямують вірменські війська. Втім, жителів місцева влада так і не евакуювала. Випуск ТСН.19:30 за 26 лютого 2019 року RU - Дни скорби в Армении: 31 год назад азербайджанские власти осуществили массовые погромы в Сумгаите. В феврале 1988 года 18 тысяч местных армян стали жертвами насилия. Именно те трагические события в Армении называют началом войны в Нагорном Карабахе. Что касается событий в Ходжалы, у стороны-противника своя позиция. По словам армянских экспертов, к началу наступления, местных неоднократно предупреждали о том, что в город направляются армянские войска. Впрочем, жителей местные власти так и не эвакуировали. Выпуск ТСН.19:30 за 26 февраля 2019 года

У Вірменії свої дні скорботи. 31 рік тому тодішня азербайджанська влада організувала і здійснила масові погроми в Сумгаїті, які супроводжувались особливою жорстокістю. У лютому 1988 року 18 тисяч тамтешніх вірмен стали жертвами насильства.

Саме ті трагічні події у Вірменії називають початком війни в Нагірному Карабасі.  Що ж до подій в Ходжали, у сторони-супротивника своя позиція. За словами вірменських експертів, до початку наступу, місцевих неодноразово попереджали про те, що в місто прямують вірменські війська. Втім, жителів місцева влада так і не евакуювала.

"Це здебільшого були месхетинські турки, яких у 1989 році Азербайджан заселив до Ходжали. Ці люди були біженцями з Фергані, яких потів перетворили на живий щит. Події, що сталися, були вигідні першою чергою тим силам в Азербайджані, що у подальшому на крові жертв Ходжали стали до влади".

Категория: Новости | Просмотров: 200 |